Bilder kommer når Karalaks Leir- og utfartssenter har bekreftet profilen sin.
Selskapslokaler · Alta
Karalaks Leir- og utfartssenter
Karalaksveien 190, 9700 Lakselv Vis på kart
Passer til
Leir- og utfartssenter i Lakselv med rom og hytter, gjestekjøkken og utendørs svømmebasseng.
Om stedet
Karalaks Leir- og utfartssenter ligger i Karalaksveien i Lakselv i Porsanger kommune og drives av Misjonssambandet.
Overnattingen skjer i rom og hytter med køyesenger og eget bad. Enkelte hytter har minikjøkken, og romgjestene har tilgang til felles gjestekjøkken. Senteret har rom og dusjfasiliteter tilrettelagt for rullestolbrukere.
Fra juli er et utendørs svømmebasseng på ni ganger fem meter og om lag 150 centimeter dybde i drift. På området finnes også grillanlegg. Senteret tar imot leirer og gruppeopphold.
Beskrivelsen er utarbeidet av Eventguiden basert på offentlig tilgjengelig informasjon og er ikke bekreftet av virksomheten.
Hvor finner du Karalaks Leir- og utfartssenter?
Alternativer
Lignende selskapslokaler i Alta
Selskapslokale · Alta
250 personer fra 1 190 kr per person
Gård i Alta med plass til 250 sittende gjester. 4 rom og områder å velge mellom, uteområde og scene. Passer til julebord, firmafest, sommerfest og bryllup.
Passer til: Julebord · Sommerfest · Firmafest · Kickoff · Bryllup · …
Selskapslokale · Alta
8–120 personer
Hotell i Alta med plass til 120 sittende gjester. 5 rom og områder å velge mellom, egen servering. Passer til julebord, firmafest, konferanse og kickoff.
Passer til: Julebord · Firmafest · Kickoff · Bryllup · Jubileum · …
Selskapslokale · Alta
Opptil 80 personer
Hotell i Kautokeino med to møterom og plass til 80 personer.
Passer til: Julebord · Firmafest · Kickoff · Seminar · Konferanse · …