Hopp til innhold
Eventguiden.no
Mona Hauglid Foto – Arendal Foto: monahauglid.no

Fotograf · Arendal

Mona Hauglid Foto

Langbryggen 1, Arendal Vis på kart

Pris
Fra 1 800 kr Portrett 1 800 kr, nyfødt 2 400 kr. Location i Arendal 800 kr i tillegg.

Portrett- og bedriftsfotograf med studio i Langbryggen 1 i Arendal.

Om Mona Hauglid Foto

Mona Hauglid Foto har studio i Langbryggen 1 i Arendal og omtaler seg som fotograf på Sørlandet. Hun er medlem av Norges Fotografforbund.

Feltene hun jobber med er portretter, bedriftsfotografering med profilbilder og merkevarebilder, samt familie- og nyfødtfotografering. Hun legger vekt på at kunden skal være trygg foran kameraet.

Publiserte priser: portrettfotografering inntil én time koster 1 800 kr, og nyfødtsesjon 2 400 kr med sitter-session rundt seks måneder inkludert. Fotografering i studio ligger til grunn for prisene, mens fotografering på location i Arendal koster 800 kr ekstra og oppdrag utenfor Arendal kommune faktureres med reisetillegg.

Fotograferingen faktureres samme dag som sesjonen, og produkter og digitale filer kommer i tillegg. For bedrifter ligger priser og produkter på en egen side. Hun oppgir at hun ofte er på oppdrag eller i studio og ikke har faste kontortider.

Beskrivelsen er utarbeidet av Eventguiden basert på offentlig tilgjengelig informasjon og er ikke bekreftet av virksomheten.

Hvor finner du Mona Hauglid Foto?

Langbryggen 1, Arendal Åpne kartet i Google Maps
Langbryggen 1 Arendal
Åpne i Google Maps

Alternativer

Lignende fotograf og video i Arendal

Fotograf · Arendal

Foto- og filmleverandør på Vegårshei i Agder med tre bryllupsfilmpakker og FPV-drone.

Passer til: Bryllup

Fotograf · Arendal

Fotograf i Arendal med bryllupspakker fra 10 000 kr og minireportasje fra arrangementer.

Passer til: Firmafest · Bryllup · Bursdag · Konfirmasjon · Dåp

Fotograf · Arendal

Bryllupsfotografer som jobber i par og dekker dagen fra forberedelser til kveldsfest.

Passer til: Bryllup