Foto: dengladegris.no Restaurant i St. Olavs gate med langtidsstekt svinekjøtt og norsk øl, også for grupper.
Om stedet
Den Glade Gris ligger i St. Olavs gate 33 i Oslo sentrum. Restauranten har svinekjøtt som utgangspunkt og bruker langtidssteking som metode.
Kjøttet marineres og stekes over flere døgn, og kjøkkenet legger vekt på å bruke hele dyret og på norske råvarer.
Lokalet er rustikt innredet, og drikkekartet har vekt på norsk øl. Menyen ligger som PDF på nettsidene.
Restauranten tar imot grupper og selskap gjennom bookingsystemet eller på e-post.
Åpningstidene er søndag og mandag 16–23 og tirsdag til lørdag 12–23. Kjøkkenet stenger klokken 22 alle dager.
Beskrivelsen er utarbeidet av Eventguiden basert på offentlig tilgjengelig informasjon og er ikke bekreftet av virksomheten.
Fakta og fasiliteter
Mat og drikke
- restaurant
- Egen bar
Full oversikt vises når virksomheten har bekreftet profilen.
Er dette ditt sted?Hvor finner du Den Glade Gris?
Alternativer
Lignende selskapslokaler i Oslo
Fjellstua
VerifisertSelskapslokale · Oslo
20–70 personer Leie fra 10 000 kr · fra 120 kr per person
Festlokale i Oslo med plass til 50 sittende eller 70 stående. Egen servering. Passer til julebord, firmafest, teambuilding og bursdag.
Passer til: Julebord · Sommerfest · Teambuilding · Firmafest · Kickoff · …
Selskapslokale · Oslo
Opptil 125 personer
Lokale i Mariboes gate med peis og takvinduer, plass til 125 sittende og spill i lokalet.
Passer til: Julebord · Firmafest · Bryllup · Bursdag · Jubileum · …