Foto: taarnetkulturarena.no - Kapasitet
- 50–300 personer
Arena på Økern i Oslo med bar, restaurantdel og takterrasse for selskap fra 50 til 300 gjester.
Om stedet
Tårnet Kulturarena ligger i Kabelgata på Økern, utenfor Oslo sentrum, og leies ut til selskap og bedriftsarrangementer. Huset markedsfører julebord for bedrifter og tar grupper fra rundt 50 til 300 gjester.
Arenaen består av flere soner. Panorama og Sky Lounge tar 70 gjester ved runde bord eller 100 ved langbord, bar- og spiseområdet 70 ved runde bord og opptil 250 til mingling, og takterrassen inntil 300 gjester med runde bord. Terrassen er oppvarmet og har egen belysning.
Stedet har eget kjøkken og meny som kan settes sammen til julemat eller andre retter. Av teknisk utstyr oppgis lyd- og AV-anlegg, prosjektor, LED-skjermer, DJ-oppsett og stemningslys. Dekor kan tilpasses arrangementet.
Lokalene egner seg til julebord, firmafest, sommerfest, kickoff, jubileum og lansering, og arenaen bistår med planlegging av opplegget.
Beskrivelsen er utarbeidet av Eventguiden basert på offentlig tilgjengelig informasjon og er ikke bekreftet av virksomheten.
Hvor finner du Tårnet Kulturarena?
Alternativer
Lignende selskapslokaler i Oslo
Fjellstua
VerifisertSelskapslokale · Oslo
20–70 personer Leie fra 10 000 kr · fra 120 kr per person
Festlokale i Oslo med plass til 50 sittende eller 70 stående. Egen servering. Passer til julebord, firmafest, teambuilding og bursdag.
Passer til: Julebord · Sommerfest · Teambuilding · Firmafest · Kickoff · …
Selskapslokale · Oslo
Opptil 125 personer
Lokale i Mariboes gate med peis og takvinduer, plass til 125 sittende og spill i lokalet.
Passer til: Julebord · Firmafest · Bryllup · Bursdag · Jubileum · …