Foto: begeistring.no Inspirasjonsforedrag · Oslo
Begeistring – Melhus Communication AS
Professor Dahls gate 10, 0355 Oslo Vis på kart
Jon Morten Melhus holder foredrag og workshoper om begeistringsledelse, humor på jobben og kulturbygging.
Om Begeistring – Melhus Communication AS
Jon Morten Melhus driver foredragsvirksomheten Begeistring gjennom selskapet Melhus Communication AS. Han er siviløkonom fra NHH og har ledererfaring fra Den Norske Opera, Radio 1, Mot i Brøstet og idélaboratoriet Stig og Stein. Han har også bakgrunn som standupkomiker, og har skrevet seks bøker.
Temaene er begeistringsledelse, humor på arbeidsplassen, kulturbygging, motivasjon og ledelse, samt innovasjon og kreativitet. Han har egne varianter rettet mot helsesektoren og mot lærere og rektorer.
Opplegget tilbys i tre formater: inspirasjonsforedrag på 45 til 90 minutter, miniworkshop på halvannen til fire timer, og en lederutgave som kombinerer foredrag og workshop over én til fire timer.
Virksomheten har adresser i Oslo og i Gamle Fredrikstad, og oppdrag tas over hele landet. Honorar er ikke publisert.
Beskrivelsen er utarbeidet av Eventguiden basert på offentlig tilgjengelig informasjon og er ikke bekreftet av virksomheten.
Hvor finner du Begeistring – Melhus Communication AS?
Alternativer
Lignende kurs og foredrag i Oslo
Kurs og foredrag · Oslo
Foredrag, kurs og opplæring innen arbeidsmiljø, HMS, psykisk helse og ledelse.
Passer til: Teambuilding · Kickoff · Seminar · Konferanse · Kundearrangement · …
Kurs og foredrag · Oslo
Fredrik Thaulow holder lederkurs og foredrag om endring, mellomlederrollen og presentasjonsteknikk.
Passer til: Teambuilding · Kickoff · Seminar · Konferanse · Møte