Foto: hotelullensvang.no Fjordhotell i Lofthus ved Hardangerfjorden med badeanlegg, fleire restaurantar og møtelokale.
Om stedet
Hotel Ullensvang ligg i Lofthus ved Hardangerfjorden og har vore i drift sidan 1846. Hotellet har rom og suitar i fleire kategoriar.
På huset er det fleire restaurantar og bar, og badeanlegget Fjordbadet.
Ei eiga avdeling for møte og arrangement tek imot konferansar, teambuilding og bedriftsarrangement, og hotellet set saman pakkar for grupper.
Hotellet formidlar òg opplevingar og aktivitetar i Hardanger. Konkrete kapasitetstal og prisar står ikkje oppgitt på nettsidene.
Beskrivelsen er utarbeidet av Eventguiden basert på offentlig tilgjengelig informasjon og er ikke bekreftet av virksomheten.
Hvor finner du Hotel Ullensvang?
Alternativer
Lignende selskapslokaler i Voss
Selskapslokale · Voss
10–240 personer
Historisk hotell på Voss i sveitser- og dragestil, med konferansekapasitet på inntil 240 personer.
Passer til: Julebord · Teambuilding · Firmafest · Kickoff · Bryllup · …
Selskapslokale · Voss
Opptil 80 personer
Fjellstove på Mjølfjell i Voss kommune med 14 rom, spisesal til 80 og konferanserom til 30.
Passer til: Julebord · Firmafest · Bryllup · Jubileum · Seminar · …
Selskapslokale · Voss
Opptil 60 personer
Familiedrevet pensjonat og hyttetun ved Vøringsfossen i Eidfjord, med spisesal for 60 og over 100 sengeplasser.
Passer til: Bursdag · Jubileum · Møte · Minnestund